O M N I E

Jestem z wykształcenia architektem , z natury kobietą a z przekory poszukiwaczem. Lubię pokazywać na zdjęciach świat moimi oczami. Uwielbiam robić zdjęcia i aparat w podróży to element niezbędny. Obraz to mój sposób komunikacji, zapisywania wspomnień i pomysłów. Najłatwiejsza dla mnie forma przekazu. Czasami spróbuję również co nieco opisać słowem, możliwe że  w  dość nieudolny sposób.

Kiedy tak właściwie pojawił się pomysł na założenie bloga? W momencie przerwy ,którą zafundowało mi życie w szybkim sprincie po sukces. Czasami człowiek potrafi przeżyć całe swoje życie bez zastanowienia się konkretnego co tak na prawdę przynosi mu szczęście.Warto jednak zatrzymać się na chwilę i poszukać… a czasami i przypadek zdecyduje za nas. Nie chcę tu moralizować ani wartościować niektórych postaw czy też celów życiowych. W 2010 trochę przez przypadek, trochę dzięki osobom mi bliskim wylądowałam na miesiąc na drugim końcu świata. Stało się to bez większych marzeń ani planów. Miesiąc w dalekiej Azji otworzył mi oczy na różnorodność jaką niesie ze sobą cały świat. Odkryłam nową kulturę, ludzi i magię różnorodności. Po powrocie została we mnie energia, która powoli przez lata się wyczerpywała. Nie rozumiałam na początku czego mi brakuje. Sporo lat zajęło mi odnalezienie recepty na własne szczęście. I nie pieniądze i dobra materialne czy też sukcesy zawodowe są dla mnie najważniejsze, ale te chwile oderwania od codzienności w innym świecie. To otwartość na nowe doznania i odkrywanie na co dzień samego siebie.

Ten blog niech będzie dla mnie pamiątką  i dla innych motywacją  do spełniania swoich marzeń .Do szukania szczęścia tu i teraz … Okazuje się ,że „Another World „ to nie tylko odkrywanie tego co inne w świecie, ale przede wszystkim w samym sobie.